6 powodów, dla których trzeba pobiec w Biegowym Potopie Szwedzkim

Na promie | Brak komentarzy

Jakie macie biegowe plany na najbliższe tygodnie? Bez większego wstępu chciałam Wam podsumować 6 głównych powodów, o których mówią Nasi biegacze, dla których właśnie impreza biegowa w Karlskronie jest tą, na której nie może nas zabraknąć.

1. Coś nowego – bieganie trailowe po szwedzkich lasach na przygotowanych trasach z pomiarem czasu, a więc szansa przekonania się, jak się biega po Szwecji i „zwiedzenia” Szwecji podczas biegu. Wiemy, jak ważne jest to dla Was, dlatego zawsze szukamy tras, które nie tylko dobrze się biegnie, ale również są przyjemne dla oka.
2. Niemal co roku nowe miejsca na bieganie – staramy się bardzo, żeby zachęcić naszych biegaczy do powrotu na naszą imprezę. Nie biegniecie za każdym razem tej samej trasy.
3. Pełna opieka nie tylko podczas biegu, ale też podczas przejazdów na miejsce i z powrotem. W autokarze jest z nami przewodnik, który oprócz informacji praktycznych opowiada ciekawe historie o Szwecji.
4. Tego samego dnia po biegu, prysznicu na promie i zjedzeniu czegoś pysznego, można pojechać na wycieczkę po Karlskronie z przewodnikiem, poznać historyczne miasto położone na archipelagu a na koniec pobytu w Szwecji zajrzeć do kilku sklepów i przywieźć coś ze sobą na pamiątkę.
5. Ważna jest też atmosfera podczas rejsu, dwa wieczory a więc dużo czasu na spotkanie i poznanie innych biegaczy i wspólną imprezę w barze z dj-em
6. Nie trzeba jechać w ciemno, impreza jest już sprawdzona i mamy bardzo dużo pozytywnych opinii! Po wszystkie opinie zapraszamy na Skandynawię dla Aktywnych!

Oczywiście warto również pojechać, żeby przebiec się z naszymi Gośćmi Specjalnymi i żeby otrzymać nasz specjalny pakiet startowy (koszulka, medal i pyszności od Activ Lab). Tak, czy inaczej – nie ma co siedzieć w domu, trzeba rezerwować już! 🙂