Do biegu! Gotowi? Start!

Na promie | 2 komentarzy

…czyli nadchodzi Biegowy Potop!

Dzisiaj wszyscy są fit, fit jesteśmy też my! Z pewnością kojarzycie naszą Skandynawię dla Aktywnych, gdzie skupiamy wszystkich miłośników sportu i Skandynawii.

Z naszej i waszej miłości do sportu i Skandynawii najpierw stworzyliśmy „legendarny” Rowerowy Potop, a od kwietnia udaje nam się organizować Biegowy Potop i mamy szansę razem śmigać po pięknych, szwedzkich drogach i bić nasze rekordy.

Tym razem wypływamy 24 września, gotowi? Przygotowaliśmy dla Was trzy trasy: 5000m, 8400m oraz 10200m! Który odcinek wybierzecie? Będziecie pokonywać standardową dla siebie trasę, czy chcecie się przekonać, czy dacie radę więcej? A może chcecie po prostu pobić swój rekord?

Podczas Biegowych Potopów współpracujemy z parkrun, który umożliwia automatyczne mierzenie czasu i organizują wiele biegów w całej Polsce! Ponieważ mierzenie czasu jest automatyczne – nie ma miejsca na pomyłki! Podczas rejsu czeka Was również wycieczka z przewodnikiem, więc nie tylko bieganie, ale i Karlskrona na Was czeka 24 września.

Wieczorem dyskoteka, zdjęcia i wspólna radość z pobitych rekordów czasu bądź odległości!

Kto z Was szykuje się na Biegowy Potop? Czy macie do nas jakieś pytania? Powymieniajmy się doświadczeniami!

W międzyczasie, zobaczcie jak było w kwietniu:


Zostaw odpowiedź

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.