Dzień Kobiet i relaks po skandynawsku

Na promie | Brak komentarzy

Drogie Panie, już za kilka dni będzie 8 marca i wiadomo co: Dzień Kobiet! Minęły już czasy goździków i rajstop (choć to akurat praktyczne prezenty), ale zawsze miło jest tego dnia dostać od kolegi z pracy albo chłopaka/męża/partnera kwiatka, prawda?

Przeczytajcie koniecznie informację prasową o tegorocznych obchodach Dnia Kobiet na naszym promie, którą przygotowała rzecznik prasowa Stena Line Polska Agnieszka Zembrzycka 🙂

Zamknij oczy. Wyobraź sobie, że jesteś tylko ty, aromatyczne zapachy olejków do masażu i widok na morze. Niech do grona twoich postanowień wiosennych dołączy zasłużony relaks. Poznaj wyjątkowy pomysł na Dzień Kobiet na pokładach wielkiego statku Stena Line, pływającego między Gdynią a szwedzką Karlskroną i podaruj sobie zdrowie i piękno.

Masaż szwedzki
Po triumfach egzotycznych masaży w SPA na całym świecie obecnie wielką popularnością cieszy się… masaż szwedzki. Skutecznie poprawia samopoczucie, wspomaga leczenie bólu głowy, bezsenności i stresu. Stanowi także bazę większości metod leczniczych, a także koryguje wady postawy i niweluje sztywność mięśni.

Techniki masażu szwedzkiego i siła zastosowana w czasie jego przeprowadzania są różne,
w zależności od etapu masażu. Czynniki te należy zawsze dostosować do rodzaju masowanego obszaru ciała oraz samego pacjenta. Technika masażu szwedzkiego charakteryzuje się wykorzystaniem kilku chwytów podstawowych.

Po pierwsze – głaskanie, które bezpośrednio wpływa na nerwowy mechanizm regulujący krążenie w całym organizmie. Rozcieranie oddziałuje na tkanki podskórne, przede wszystkim niwelując skurcze mięśni. Kolejnym etapem jest masaż uspokajający, rozciągnięcie i rozluźnienie mięśni i gruntowne rozmasowanie głęboko położonych tkanek. Lekkie i rytmiczne oklepywanie skóry ma natomiast silne działanie pobudzające. Ostatnim etapem masażu jest wibracja, której celem jest lekkie rozluźnienie i wstrząśnięcie mięśni kończyn oraz poprawa krążenia krwi w mięśniach. Odpowiednio wykonany masaż szwedzki to gwarancja odprężenia i poczucia sprężystości ciała i umysłu.

Nordycka odnowa biologiczna
Odnowa biologiczna, to szereg zabiegów poprawiających pracę układu krwionośnego, redukujących napięcie mięśni i ujędrniających skórę. Pomaga wywołać z głębi ciała pokłady pozytywnej energii, która przywraca siły i poprawia zdrowie oraz samopoczucie. Wystarczy kilkadziesiąt minut, a dobry nastrój i energia udzieli się wszystkim wokół.

Strefa mokra SPA, na którą składa się między innymi jacuzzi, prysznice z aromaterapią, sauna fińska i strefa relaksu to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich zapracowanych, którzy potrzebują wyciszenia po trudach codzienności. To także fantastyczna okazja do tego, by spędzić czas w miłym gronie. Tym razem zaplanuj Dzień Kobiet na przyjemności! Spędź go w gronie najbliższych przyjaciółek, najlepiej na wyjeździe i zrób coś dla siebie!
Relaks na Bałtyku
Jednym z bardziej oryginalnych pomysłów na relaks jest wypad za morze statkiem szwedzkiego operatora promowego Stena Line. Na pokładzie wielkich statków Stena Vision i Stena Spirit, operujących na linii Gdynia-Karlskrona, można skorzystać ze strefy Pure Nordic SPA
z saunami, jacuzzi i aromatycznymi prysznicami. To niewątpliwie jedyne takie SPA na Bałtyku. Dodatkowo Stena Line oferuje szereg zabiegów upiększających i masaży, z których skorzystać można podczas całego rejsu. W menu jest oczywiście masaż szwedzki, w końcu za chwilę będziemy w Skandynawii!

W tym roku Stena Line uruchomiła specjalną promocję z okazji Dnia Kobiet: 7 marca za cenę o ponad połowę niższą, czyli już od 129 zł (zamiast od 299 zł) na osobę popłyniesz do Szwecji na krótki wypad, z dwoma noclegami. Cały dzień będziesz mogła poświęcić na zwiedzanie, a dwie noce spędzisz na statku. Możesz po prostu pójść spać w kabinie z łazienką (już w pakiecie!) lub spędzić ten czas na korzystaniu z atrakcji rejsu: od barów i restauracji po dyskotekę. Dodatkowo, po uprzedniej rezerwacji, będziesz mogła skorzystać ze strefy Pure Nordic SPA i wypocząć z widokiem na morze, albo zamówić zabieg z menu SPA.

A chętne panie zapraszamy na naszą stronę do rezerwacji rejsu na Dzień Kobiet!

 


Zostaw odpowiedź

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.