Idealna pogoda na wakacje? Z nami to możliwe!

Na promie | Brak komentarzy

Rozwój technologiczny od zawsze był ważnym elementem strategii Stena Line. Z pewnością zauważyliście naszą obecność w sieci, ciągłe udoskonalanie rezerwacji internetowych i obsługa klienta zawsze dostępna w społecznościach. Niedawnym przykładem jest nasza popularna gra, w którą grali nasi klienci podczas zeszłorocznej gwiazdki. W tym roku idziemy krok dalej i chcemy zaproponować kolejne udoskonalenie Waszej podróży w postaci rezerwowania pogody na Wasz wyjazd.

„Gwarancja pogody staje się coraz bardziej wymagana przez naszych klientów i dzięki technologii VR jesteśmy w stanie zaproponować wymarzoną pogodę dla każdego klienta. W tej chwili oferujemy 3 pakiety pogodowe, ale spokojnie – już niedługo pojawią się kolejne!” obiecuje ekspert Stena Line w sprawie pogody – Gail Weathers.

Trzy podstawowe pakiety, które będzie można rezerwować online:

  • Słoneczne Lato
  • Morska Bryza
  • Powiew Morza

Słoneczne lato przez cały rok

Relaksuj się jak na wymarzonej plaży na wszystkich naszych liniach promowych! Pakiet zawiera wypożyczenie leżaka plażowego wraz z ręcznikiem. W ofercie naświetlanie lampami UV, dźwięk szumu morza i przelatujących mew, podgrzewany piasek lub okulary VR. UWAGA! Zabierz ze sobą filtr przeciwsłoneczny!

Morska Bryza – rollercoaster na morzu

Dla tych odważniejszych, którym nie statyczne leżenie na piasku w głowie, oferujemy prawdziwą morską przygodę. Masz możliwość wybrania mocy wiatru – oferujemy od mocniejszych powiewów po prawdziwy sztorm lub huragan na morzu! Pakiet oferuje wynajem miejsca w naszym kinie 5D, gdzie poczujesz ruchy statku na morzu, powiewy wiatru, prysznice wodą morską i oczywiście realistyczny dźwięk fal uderzających o pokład i wiatru wraz z okularami VR.  Dreszczyk emocji gwarantowany. UWAGA! Zabierz ze sobą ubrania na zmianę.

Powiew Morza – tunel powietrzny zabierze Cię na nowy poziom przyjemności

Ten pakiet również skierowany jest do miłośników aktywnego odpoczynku. Stań się lekki jak piórko w naszym tunelu powietrznym i unoś się nad dowolnym miejscem. Oczywiście, tu również do dyspozycji jest lekki wiatr, sztorm lub huragan. Pakiet zawiera sprzęt bezpieczeństwa i okulary VR. Wybraliśmy sprawdzony sprzęt i technologię prosto z Niemiec, która z powodzeniem wykorzystywana jest w wielu krajach. Naszym celem było wybranie systemu, który jest cichy i nie zakłóca przyjemności z podróży innym pasażerom. Ważne było, aby również był energooszczędny, co wpisuje się w naszą strategię zrównoważonego rozwoju.

Pakiety kosztują 100 zł za sztukę i zawierają okulary VR, darmowego drinka w barze dopasowanego do wybranego pakietu pogodowego i wsparcie techniczne. Jeśli jednak zmienisz zdanie co do pakietu pogodowego masz możliwość zmienić go na pokładzie za dodatkową opłatą w wysokości 15 zł. To samo dotyczy dodatkowej ceny pakietu Comfort, która oferuje bardzo silne efekty.

Którą pogodę wybieracie? Nie ukrywam, że Słoneczne Lato kusi, ale moja dusza jednak bardziej się skłania ku Morskiej Bryzie!


Zostaw odpowiedź

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.