Magia na morzu

Na promie | Brak komentarzy

Co byście zrobili, gdyby pewnego dnia w Wasze ręce trafiła magiczna różdżka? Niestety jednym z minusów bycia dorosłym jest utrata wiary w czary i raczej zbytni pragmatyzm. Cóż, dlatego pewnie nasze dwie nowe jesienne propozycje rejsów są przeznaczone dla dzieci, które mają jeszcze czas, aby stać się mugolami!

Po pierwsze zapraszamy na…

Magiczny weekend w krainie czarów!

Podczas rejsu na najmłodszych czeka mnóstwo zaczarowanych atrakcji i gier. W czasie warsztatów i atrakcji, prowadzonych przez profesjonalnych animatorów, wybierzemy się na drugą stronę lustra… Na gości czekać będą tajemnicze postaci – Królowa Kier i mim, a iluzję i magiczne triki pokaże im Szalony Kapelusznik. Zakręcone zabawy i konkursy rozbudzają wyobraźnię dzieci, a pokaz świetlny będzie wisienką na torcie. Mali goście dostaną zaczarowaną mapę, z pomocą której ruszą do celu.

Samodzielnie wykonamy magiczne rekwizyty, a mali czarodzieje będą mogli sprawdzić się w różnych konkurencjach, wśród nich: zabawy z gigantycznymi balonami, kreatywne klocki Bamp oraz nauczą się żonglować! To nie wszystko – dzieci wezmą też udział w radosnej dyskotece z nauką układów tanecznych, przygotowanej specjalnie da nich.

Partner rejsu, Playmobil przygotował też Strefę Zabawy, gdzie najmłodsi będą mogli bawić się magicznymi zabawkami. Mali czarodzieje będą testować Magiczny Las Wróżek oraz Ghost Busters z serii Playmobil. Żeby radości było jeszcze więcej, każde dziecko od Playmobil upominek.

Szczegóły rejsu i rezerwację zrobicie na naszej stronie.

To jedna z magicznych nowości. A drugą niespodzianką jest…

Morska szkoła czarodziejów!

Ten rejs to spotkanie młodych fanów Harry’ego Pottera. Rodziny z dziećmi znajdą tu niezwykłe warsztaty, które uczą i bawią. Dzieci dołączą do jednego z czterech Domów Uczniowskich. Podczas nauki, poznają magiczne zaklęcia i amulety. Zyskają też umiejętności przydatne w codziennym życiu, np. takie jak taniec czy retoryka. Młodzi adepci magii będą mogli wykazać się wiedzą o świecie Harry’ego Potera podczas quizu, stworzyć własny wisiorek z eliksirem oraz spróbować swych magicznych mocy w Klubie Pojedynków. A na obiad zjedzą zupkę pani Weasley i naleśniki Rona!

Więcej informacji i cennik znajdziecie na naszej stronie o tutaj!

 

Magdalena Śliżewska

"Może faktycznie to nie my wybieramy nasze podróże, tylko one nas?"- napisała dziennikarka i podróżniczka Martyna Wojciechowska. Coś w tym jest. W końcu dziwnym splotem okoliczności to Skandynawia wybrała mnie... Od kilkunastu lat pracuję w szwedzkiej firmie Stena Line i dzięki temu mam możliwość poznawać tamte strony. A biorąc pod uwagę, że jako absolwentka dziennikarstwa jestem bardzo ciekawska, chłonę tę wiedzę zawsze z wielką chęcią. I z równie dużą przyjemnością podzielę się nią z Wami ;)

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.