Moschino Fresh Couture i Armani Code Profumo – nowe zapachy w sklepie na pokładzie

Na promie | Brak komentarzy

Wiosna przynosi nam nie tylko piękną pogodę i obietnicę coraz dłuższych i cieplejszych dni, ale także wraz z wiosną do naszego sklepu na pokładzie zawitały nowe zapachy. Jeden z nich, niezmiernie luksusowy i wyjątkowe, sprawia, że kobieta czuje się jak gwiazda na czerwonym dywanie. Drugi daje niespotykane uczucie świeżości i jego opakowanie budzi wiele kontrowersji.

MOSCHINO FRESH COUTURE

Moschino Fresh Couture

Z przyjemnością chciałabym przedstawić zapach włoskiego domu mody Moschino – Moschino Fresh Couture.  Ta woda toaletowa to jeden z gorętszych trendów tej wiosny i sprawi, ze każdy będzie pytał, dlaczego psikasz swoją szyję płynem do mycia szyb. Płynem do mycia szyb? Tak, dobrze zrozumieliście! Moschino Fresh Couture ma wyjątkowe opakowanie! Te perfumy od momentu swojej premiery nieustannie budzą kontrowersje. Niedostępne aktualnie w Polsce można kupić w naszym sklepie na pokładzie. Wiem, bo sama mam i jestem absolutnie oczarowana ich zapachem!

Jeżeli chodzi o nuty zapachowe, to w piramidzie zapachowej znajdziemy piwonię i malinę. To dwie nuty główne. Obok nich poczujemy też mandarynkę, bergamotkę, ylang ylang, osmathusa, aromat drzewny i ambroxan.

ARMANI CODE PROFUMO

nd.34761

Armani Code Profumo marki Giorgio Armani to perfumy o wyjątkowo orientalno – przyprawowej nucie zapachowej dla mężczyzn. Są to nowe perfumy. Nutami głowy są zielona mandarynka, zielone jabłko i kardamon; nutami serca są kwiat pomarańczy, lawenda i gałka muszkatołowa; nutami bazy są fasolka tonka, ambra i skóra.

Te perfumy to podobno idealna mieszanka dla uwodzicielskiego bieznesmena. Który z Was nim nie jest? 😉

Na które z nich macie chrapkę? Ja już wybrałam swojego faworyta!


Zostaw odpowiedź

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.