Nowe rozwiązanie dla szybszej i sprawniejszej kontroli dokumentów

Na promie | Brak komentarzy

Zaostrzone przepisy pod względem kontroli tożsamości i dokumentów  na terenie obszaru Schengen niejednokrotnie powodowały kolejki i wydłużenie czasu oczekiwania na rozpoczęcie podróży w Europie. W związku z tym, w tym roku przygotowaliśmy dla Was automatyczne rozwiązanie pozwalające na sprawdzanie dowodów tożsamości i paszportów w szybki i sprawny sposób, które będzie wprowadzone już pod koniec lipca.

W zeszłym roku na terminalach Stena Line pojawiły się maszyny to automatycznego check-inu, które w procesie użytkowania okazały się dla naszych klientów bardzo przydatne podnosząc tym samym poziom odpraw na terminalach.

12 kwietnia zaprosiliśmy 15 osób do sprawdzenia naszego nowego systemu, tzw. „swipe’owania dokumentów”. Ogólna opinia wszystkich testerów była bardzo pozytywna i wszyscy zgodnie stwierdzili, że zdecydowanie usprawnia to odprawę.

Zobaczcie, jak to działa w praktyce:

Dzięki informacjom zebranym podczas testów i zaangażowaniu pracowników ze Stena IT, zdecydowaliśmy o wprowadzeniu tego rozwiązania na wybranych terminalach. Automatycznego sprawdzania dokumentów możecie spodziewać się na liniach:

Kiel – Göteborg

Rostock – Trelleborg

Sassnitz – Trelleborg

Gdynia – Karlskrona

Mam nadzieję, że nasze nowe rozwiązanie Wam również przypadnie do gustu. Zatem, następnym razem, kiedy będziecie wchodzić na pokład dajcie sobie szansę na sprawdzenie naszych nowych systemów. Chętnie poznam Wasze wrażenia!


Zostaw odpowiedź

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.