Nowość: Kabarety na fali

Na promie | Brak komentarzy

Lubicie się pośmiać? No pewnie, kto by nie lubił. Chociaż w sumie nie wiem, może jednak są tacy, co nie cierpią się śmiać. W każdym razie ja uwielbiam, szczególnie w dobrym towarzystwie i przy występie dobrego kabaretu.

I dlatego też postanowiłam podzielić się z Wami tzw. newsem o naszym nowym rejsie 12 maja. Bo tego dnia właśnie zaprosiliśmy na pokład bardzo zabawnych gości w jeszcze śmieszniejszych sweterkach. Kojarzycie już?

Kabarety na fali to nasz nowy cykl i mam nadzieję, że będzie ciepło przez Was przyjęty. Zaczynamy 12 maja rejsem z występem kabaretu Łowcy.B!

Absurdalne poczucie humoru to moja ulubiona odmiana, więc chłopaki z formacji są dla mnie idealni. Co oznacza, że ja już sobie zarezerwowałam miejsce na ten rejs 😉

Wypłynięcie z Gdyni jest w piątek wieczorem. Na pokładzie czeka na nas dwóch Dj-ów i dyskoteka w klimacie lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych, która rzecz jasna potrwa prawie do rana! A rankiem z pokładów zewnętrznych możemy podziwiać szwedzkie wybrzeże, a widok ich archipelagu naprawdę zapiera dech w piersiach.

W ramach biletu będzie także lunch w formie bufetu szwedzkiego, czyli jemy ile dusza zapragnie.  Uwaga, do tego piwo bez ograniczeń! No a po południu czas na gwóźdź programu i występ Łowców.B. Po takiej dawce humoru na pewno rozejdziemy się do domów w świetnym nastroju. Jestem o tym przekonana.

Gdybyście chcieli poznać więcej szczegółów tego rejsu, to koniecznie kliknijcie na naszą stronę 🙂 Pamiętajcie, że wcześniejsza rezerwacja, to primo niższa cena, secundo szansa, że będą wolne miejsca.

A na piątek poniższy numer Łowców.B jak znalazł. Życzę Wam miłego weekendu i do zobaczenia na promie!

 


Zostaw odpowiedź

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.