Stena Line zmienia nazwę na Santa Line!

Na promie | Brak komentarzy

Nie będzie dla Was zaskoczeniem, jak powiem wam, że Święty Mikołaj mieszka w Laponii, prawda? Myślę jednak, że zaskoczeniem będzie dla Was fakt, że wiemy, jakim promem Święty Mikołaj pływa, kiedy potrzebuje przedostać się na drugą stronę morza, a jego renifery mają gorszy dzień. Oczywiście, że Święty Mikołaj wybiera Stena Line!

No_2_Wednesday_SantaLine_FB_santa_leaving_with_deers

Dlatego też w tym roku postanowiliśmy to ujawnić i do świąt Bożego Narodzenia zmieniamy nazwę na Santa Line! Chcemy, abyście razem z nami czuli magiczną Świąteczną aurę i cieszyli się nadchodzącymi wydarzeniami. Czeka Was, tak jak w zeszłym roku – pełny nagród Kalendarz Adwentowy na Facebooku. Oprócz tego planujemy Świąteczne Poszukiwanie Skarbów na statku oraz akcję charytatywną online.

– Boże Narodzenie to piękna tradycja, która łączy rodziny i przyjaciół. Stena Line ma oczywiście swój udział w tych świętach. Statki Stena Line łącząc brzegi Bałtyku, łączą ludzi. Dzięki naszej codziennej pracy pozwalamy rodzinom się spotkać, a przyjaciołom spędzić ze sobą najpiękniejsze chwile. Chcemy też inspirować do twórczego działania, a pomysł na świąteczną zmianę nazwy ma w zabawny sposób zwrócić na to uwagę. Poza tym bierzemy te święta na poważnie. Boże Narodzenie to także troska o innych, więc chcemy w gwiazdkowy klimat wpisać także akcję charytatywną – zapewnia Pedro Canchaya-Kralewski, head of travel poland & baltic markets w Stena Line, a właściwie Santa Line.

Nie czekaj, już dziś poczuj duch Świąt Bożego Narodzenia i roztaczaj świąteczną aurą swoich bliskich!


No_1_Monday_SantaLine_FB_santa in window

Bądź na bieżąco i śledź nas na www.stenaline.pl/santaline, na facebooku, twitterze i instagramie!

P.S. Obejrzyjcie film ze zmiany nazwy na statku Stena Jutlandica!


Zostaw odpowiedź

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.