Życzenia świąteczne

Na promie | Brak komentarzy

Nadchodzi ten długo wyczekiwany dzień. To już dziś zasiądziecie z najbliższymi osobami przy jednym stole kosztując przepyszną kolacją, spędzając wspólnie świąteczne chwile.

Z tej okazji chciałabym (chcielibyśmy) życzyć Wam wszystkiego pięknego w te święta i na cały nadchodzący rok. Niech te święta będą magiczną okazją do spotkania się z najbliższymi, niech będą okazją do powiedzenia tych najmilszych słów, których nie mamy czasu przekazać na co dzień.  Pamiętajcie o tych pozytywnych emocjach, które budzą w Was ci ludzie, którzy usiądą tego wieczoru z Wami do stołu.

Pomyślcie też pozytywnie na przyszłość. Życzenia świąteczne to okazja do myślenia z radością o tych dniach, które dopiero mają nadejść. Niech przyszły rok będzie dla Was morzem otwartych możliwości i dajcie zaokrętować się na statek nowych wyzwań. Życzymy Wam, abyście podejmując działania nie obawiali się porażek, ale ekscytowali się na możliwości, które ze sobą niosą. Życzymy Wam mnóstwa wyjątkowych podróży, owocujących historiami przekazywanymi przez pokolenia.

Tym miłym akcentem chcemy Wam podziękować za wyjątkowo wspólnie spędzony 2015 rok i życzę i Wam i nam jeszcze ciekawszego, obfitszego w posty na blogu 2016 roku! Do następnych świąt!

868_10156417209690061_551039327480507311_n

P.S. Gratuluję również wszystkim zwycięzcom Kalendarza Adwentowego! To była naprawdę wyjątkowa zabawa i dziękuję Wam za to. Mam nadzieję, że w przyszłym roku również będziemy się tak fantastycznie bawić!


Zostaw odpowiedź

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.