5 szwedzkich blogów, które musisz poznać!

Skandynawia | Brak komentarzy

Albo w szwedzkiej wodzie pływa jakiś magiczny składnik, albo po prostu oni wszyscy tak mają. Pomijam fakt jednego z najbardziej umuzykalnionego narodu, to na dodatek ilość blogów modowych przytłacza cały świat.  Szacuje się, że w wieku 16-25 aż 40% młodych kobiet prowadzi bloga! Nic dziwnego, że nie problem znaleźć tam kogoś wyjątkowego! Zaczynamy?

  1. Ebba Zingmark http://www.devote.se/ebbazingmark

Ebba zaczęła prowadzić swojego bloga w wieku 14 (!) lat. Bardzo szybko stała się popularna szczególnie dzięki swojemu androgynicznemu retro stylowi. Ta młoda blogerka musi łączyć obowiązki szkolne z bieganiem na sesje zdjęciowe i pokazy mody. Blog będzie odpowiedni dla osób, które uwielbiają minimalistyczny styl z lekko niecodziennymi połączeniami, dzięki którym jej looki są bardzo młodzieńcze.

  1. Kenza Zouiten http://kenzas.se/

Dla wszystkichj tych, którzy kochają dziewczęcy styl glamour, to Kenza jest wyborem numer jeden. Pół Marokanka, pół Szwedka prowadzi jeden z najpopularniejszych szwedzkich blogów modowych. Jej stylizacje mogą być inspiracją wtedy, kiedy chcesz wyglądać ultra kobieco.

  1. Ann Victoria Törnegren(link: http://victoriatornegren.se)

Seksownie i ostro to właśnie Ann Victoria. Powyciągane i pocięte koszulki jako sukienki, wysokie obcasy i powycierane jeansy. Ta blogerka ma pazur!

  1. Felicia Åkerström http://akerstroms.devote.se/

Felicia również jest młoda, ale nie oznacza to, że nie wie, jak się ubrać i nie umie znaleźć swojego stylu. Jej motto brzmi: „kocham pieniądze, ale tylko wtedy, kiedy wiszą w mojej szafie”. Jej styl jest bardzo prosty, ale jednocześnie bardzo modny. Warto ją śledzić, jeśli szukasz skandynawskiego looku.

  1. Caroline Blomst http://carolinesmode.com/

To wyjątkowe połączenie stylowej ulicy, które prezentuje ta blogerka. Ma świetne spojrzenie na sztokholmskie ulice i potrafi wyłapać z nich prawdziwe perełki.

Który z nich najchętniej byście śledziły? A może jest coś w Waszym stylu, co chciałybyście zmienić?

Zdjęcie główne: Sofia Sabel/imagebank.sweden.se