5 wyjątkowych miejsc na jogging w Karlskronie

Skandynawia | Brak komentarzy

Pięć tras do joggingu, truchtu lub chodzenia

Oto wskazówki dotyczące wspaniałych rund wokół i w pobliżu Karlskrony, które są odpowiednie podczas zwiedzania.

Västra Mark – piękna przyroda

Chcesz doświadczyć pięknej i kojącej przyrody podczas swojej rundy treningowej? Miękki grunt i wymagające zbocza: krótkie, ale strome. To zdecydowanie miejsce na urozmaicony trening.

Bryggareberget – Lubisz długie trasy?

W takim przypadku należy wybrać „Szlak miłości” (Kärleksstigen) na szczyt Bryggareberget. Nagrodą po dotarciu na szczyt jest piękny widok! Połącz z zakrętem wokół Wämöparken.

Stumholmen – nad samym morzem

Środowisko wolne od samochodów, w którym z łatwością przebiegniesz kilka okrążeń wokół małej wyspy, prowadzony przez morze, widoki i historyczne otoczenie! Ochłodzi Cię cudowna morska bryza, ponieważ nigdy nie jesteś dalej niż 2 metry od wody, długość okrążenia wynosi około 1,5 km.

Saltö i Dragsö – fajna rodzinna runda

Lubisz biegać po pagórkowatych szlakach przyrodniczych? W takim razie te dwie wyspy blisko centrum są zdecydowanie dla Ciebie. Jeśli weźmiesz na tę rundę całą rodzinę, możesz policzyć trolle na ścieżce trolli na Dragsö.

Trossö – Runda Światowego Dziedzictwa

Idealny sposób na poznanie miasta z nowej perspektywy. Runda biegowa o długości około 5 km, dla tych, którzy lubią mieć asfalt pod stopami wśród środowiska miejskiego.