Biegamy po Szwecji

Skandynawia | Brak komentarzy

Po raz koleiny rozpoczynamy sezon na Biegowy Potop Szwedzki. Tym razem zapraszamy na sportową rywalizację w pięknych miejscach wybranych przez blogerów, którzy też będą z nami płynęli do Szwecji. Do pokonania będzie dystans 5, 10 lub 15 km wśród skandynawskich krajobrazów, a do zdobycia będzie pamiątkowy medal 🙂

Jak to wyglądało wcześniej możecie poczytać na naszym blogu na przykład tutaj

A którzy to blogerzy wybierają się z nami tym razem i co Was czeka w czasie rejsu?

Zajrzyjcie na stronę stenaline.pl i sami zobaczcie, ilu popularnych biegaczy z sieci spotkacie na naszym promie i na trasie w Szwecji.

Założenie jest takie, żeby zalać Szwecję biegaczami. Trasy wybrali dla Was wspomniani blogerzy biegowi, którzy je oczywiście już wcześniej przetestowali. Biegowy Potop Szwedzki to wyjazd, który ma na celu połączenie radości ze wspólnego biegania, zwiedzanie i oczywiście zabawę. Pobiegacie, poznacie nowych ludzi i odkryjecie Szwecję w czasie wycieczki z przewodnikiem.

Jak to będzie wyglądało po dopłynięciu do Karlskrony? Na terminalu będą czekały autokary, które rozwiozą Was na wybrane trasy biegowe. Po 3 godzinach autokary zabiorą Was z powrotem na prom. Możecie wtedy się przebrać, wykąpać, czy na co macie ochotę, zjeść obiad i przygotować się na autokarową wycieczkę z przewodnikiem. Po zwiedzaniu będzie jeszcze trochę czasu wolnego w mieście. A po powrocie na statek czeka Was rzecz jasna podsumowanie imprezy i taniec do rana w gronie biegaczy!

Koszt takiego wyjazdu oraz szczegółowy program możecie sprawdzić na stronie. Pierwszy termin jest zaplanowany na niedzielę 11 czerwca, więc jeśli ktoś nie zdąży się teraz zorganizować, będzie miał szansę w następnych edycjach. Ale to już na pewno po wakacjach 😉

 

 

 

 

Magdalena Śliżewska

"Może faktycznie to nie my wybieramy nasze podróże, tylko one nas?"- napisała dziennikarka i podróżniczka Martyna Wojciechowska. Coś w tym jest. W końcu dziwnym splotem okoliczności to Skandynawia wybrała mnie... Od kilkunastu lat pracuję w szwedzkiej firmie Stena Line i dzięki temu mam możliwość poznawać tamte strony. A biorąc pod uwagę, że jako absolwentka dziennikarstwa jestem bardzo ciekawska, chłonę tę wiedzę zawsze z wielką chęcią. I z równie dużą przyjemnością podzielę się nią z Wami ;)

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.