Coś Extra na Facebooku

Skandynawia | Brak komentarzy

Tych, którzy po pierwsze mają konto na Facebooku, a po drugie jeszcze tego nie wychwycili, serdecznie zapraszamy do naszej nowej grupy zamkniętej Extra Stena Line Polska!

Aby się do niej dostać, trzeba oczywiście najpierw zapisać się do bezpłatnego programu dla stałych klientów Extra, na przykład na naszej stronie i wysłać prośbę o przyjęcie do grupy już na Facebooku 🙂

Program lojalnościowy Extra jest przeznaczony dla klientów indywidulanych i polega między innymi na zbieraniu punktów za bilety, zakupy, itp., które potem można wykorzystać przy zamawianiu nowego przejazdu. Zresztą wszystkie szczegóły programu są podane na stronie tutaj.

Poza tym dla posiadaczy numeru Extra mamy również specjalne zniżki i oferty na pokładzie naszych promów.

Reasumując, naprawdę warto przystąpić do tego programu, bo można tylko zyskać, a cała procedura zapisania się zajmuje może minutę? No i jest oczywiście bezpłatna, ale o tym już Wam przecież wspominałam 😉

Tak że jeśli macie ochotę zbierać punkty, korzystać z licznych fajnych promocji i pogadać albo poczytać, o czym dyskutujemy w grupie na Facebooku, to do dzieła!