Ferie na statku

Skandynawia | Brak komentarzy

Nie macie pomysłu na tegoroczne ferie dla swoich pociech? Proszę bardzo, my mamy! 🙂

Zapraszamy rodzinnie na nasz rejs Ferie na statku! Wypłynięcia odbędą się w kilku terminach, żeby chętni z różnych województw mieli równe szanse. Dużo zabawy i kreatywnego spędzania czasu to najlepsze, co można dać dziecku! Wraz z animatorami z Circus Mosaic przeniesiecie się całą rodziną w świat wielkich karnawałowych zabaw kostiumowych. Hasło przewodnie tego rejsu: Niech żyje bal!

Na statku dzieci będą miały wypełniony cały dzień kreatywnymi zadaniami. Na początek będą przygotowywać się do balu kostiumowego. Kostium, który dzieci przyniosą ze sobą z domu, uzupełnimy o maski karnawałowe i wachlarze, które wykonamy na miejscu pod okiem animatorów. Brokatowe tatuaże i pomalowane buzie nadadzą maluchom jeszcze więcej odświętnego charakteru. Oczywiście nie zabraknie też zabaw ruchowych, a do tego dzieci nauczą się układu tanecznego. Na balu nie zabraknie również konkursów. Wybrany zostanie Król i Królowa Balu. Zabawa potrwa do popołudnia i zakończy się wspólnym radosnym tańcem podczas Kids Disco.

Cały rejs trwa około 24 godzin. Wypłynięcie jest rzecz jasna z Gdyni z terminalu Stena Line na ulicy Kwiatkowskiego 60.

Wszystkie szczegóły i opcje rezerwacji znajdziecie na stronie Ferie na statku!

Serdecznie zapraszamy!

 

Magdalena Śliżewska

"Może faktycznie to nie my wybieramy nasze podróże, tylko one nas?"- napisała dziennikarka i podróżniczka Martyna Wojciechowska. Coś w tym jest. W końcu dziwnym splotem okoliczności to Skandynawia wybrała mnie... Od kilkunastu lat pracuję w szwedzkiej firmie Stena Line i dzięki temu mam możliwość poznawać tamte strony. A biorąc pod uwagę, że jako absolwentka dziennikarstwa jestem bardzo ciekawska, chłonę tę wiedzę zawsze z wielką chęcią. I z równie dużą przyjemnością podzielę się nią z Wami ;)

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.