Integracja na morzu

Skandynawia | Brak komentarzy

Od dłuższego czasu w firmach popularne stały się tzw. wyjazdy integracyjne. Ba, nawet powstał polski film o tym tytule! Niestety (a może „stety”) nie widziałam, więc nie skomentuję.

Oczywiście najbardziej pożądane są takie eskapady z noclegiem i licznymi nietuzinkowymi atrakcjami w ciągu dnia. Wiadomo 😉

I właśnie w związku z tym, warto pomyśleć o tym, co by tu zaplanować, żeby było oryginalnie, przyjemnie i żeby wszyscy byli zadowoleni.

Dział Grupowy Stena Line proponuje kilka wariantów takich wyjazdów. Za grupę uznaje się ilość już od 15 osób. Zresztą propozycje dotyczą nie tylko firm, ale także szkół, seniorów, itp. W zależności od wybranej oferty, mogą to być rejsy 24 godzinne lub nawet kilkudniowe. Dział Grupowy przygotuje nie tylko interesujący program zwiedzania z przewodnikiem wybranej miejscowości w Szwecji, ale również…chrzest Neptuna. I tym sposobem szczur lądowy zamieni się w prawdziwego wilka morskiego.  Chrzest Neptuna, Wieczór piracki, Na tropie tajemnic, Labirynt przygód Boda Borg – to tylko niektóre z grupowych propozycji. W grę wchodzi również zorganizowanie konferencji na jednym z promów lub nawet przygotowanie wieczoru wigilijnego. Do grudnia zdecydowanie mamy jeszcze sporo czasu, więc lepiej się skoncentrować na jakimś miłym wyjeździe integracyjnym w okresie wiosenno-wakacyjnym.

Zainteresowanym polecam zatem wejście na stronę wyjazdów grupowych, na której znajdziecie więcej szczegółów.

No i oczywiście nie mogę sobie darować, żeby na zakończenie nie zachęcić do posłuchania tegorocznego zwycięskiego utworu w Konkursie Eurowizji:

Drodzy Państwo (a w szczególności Panie, same wiecie dlaczego ;), przed Wami przystojny i utalentowany Måns Zelmerlöw ze Szwecji!


Zostaw odpowiedź

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.