Karlskrona 2018

Skandynawia | Brak komentarzy

Na jednej z naszych ulubionych stron internetowych pojawił się już przewodnik po Karlskronie 2018 🙂

Możecie go sobie ściągnąć, wydrukować albo po prostu sprawdzać w czasie wycieczki po mieście. Choć wskazane byłoby to zrobić jeszcze przed wypłynięciem, żeby przygotować się na nadchodzące atrakcje i zrobić sobie dobry plan.

Przewodnik jest dostępny w języku szwedzkim i angielskim. Dowiecie się z niego, kiedy i jakie imprezy są organizowane w mieście, co warto tam robić z dziećmi lub bez dzieci 😉 Przeczytacie o aktywnościach w Karlskronie i polecanych restauracjach oraz kawiarniach. Nie zabraknie również informacji o muzeach i galeriach. Jednym slowem: o wszystkim tym, co jest istotne dla turystów.

Zresztą co tu dużo pisać. Wejdźcie na podany link lub na stronę visitkarlskrona.se i sami się przekonajcie!

A ja następnym razem opowiem Wam o wydarzeniach w Karlskronie, na które koniecznie musicie się wybrać.

Póki co, przeczytajcie na naszym blogu relację, a właściwie wywiad z Michałem, który brał kiedyś udział w imprezie Marindagen.

 

Zdj, główne ze strony: http://www.visitkarlskrona.se/en/enjoy-karlskrona-by-bike

 

Magdalena Śliżewska

"Może faktycznie to nie my wybieramy nasze podróże, tylko one nas?"- napisała dziennikarka i podróżniczka Martyna Wojciechowska. Coś w tym jest. W końcu dziwnym splotem okoliczności to Skandynawia wybrała mnie... Od kilkunastu lat pracuję w szwedzkiej firmie Stena Line i dzięki temu mam możliwość poznawać tamte strony. A biorąc pod uwagę, że jako absolwentka dziennikarstwa jestem bardzo ciekawska, chłonę tę wiedzę zawsze z wielką chęcią. I z równie dużą przyjemnością podzielę się nią z Wami ;)

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.