KOMPAS WIKINGÓW, SZWECJA 21-23.03.2019, 04-06.04.2019

Skandynawia | Brak komentarzy

Czy słyszeliście już o imprezie „Kompas Wikingów”? W dniach 21-23 marca oraz 04-06 kwietnia odbędą się rejsy Stena Line połączone z rajdem na orientację organizowanym przez gdyński klub Zkompasem.pl.

W Szwecji podejmiemy sportową rywalizację w niesamowitych okolicach- wśród tajemniczych, skalistych szkierów; w polodowcowym terenie- pełnym jezior, granitowych głazów; pośród iglastego, skandynawskiego lasu. Na drodze napotkamy również malownicze miejscowości z charakterystycznymi, typowymi dla Szwecji, drewnianymi domkami w ceglastym kolorze.

Każdy uczestnik rejsu zostanie zaopatrzony w kolorową mapę a w pakiecie otrzyma jeszcze m.in. numer startowy oraz pamiątkowy medal.

Podczas Kompasu Wikingów mamy do wyboru aż pięć tras- pieszych i rowerowych o różnej długości. Każdy znajdzie coś dla siebie- zarówno osoby początkujące w przygodach z mapą i kompasem, jak i mocni zawodnicy, którzy chcą się ścigać w drodze do mety.

Wystartujcie i zobaczcie, jak wspaniały jest północny las na przełomie zimy i wiosny. Bądźcie aktywni, koniecznie wypłyńcie z nami w rejs do Szwecji i odnajdźcie ukryte wśród skarbów skandynawskiej przyrody punkty kontrolne.

Więcej informacji o zapisach, trasach i o samym Kompasie Wikingów szukaj na www.zkompasem.pl oraz na fanpage: facebook.com/zkompasem