Legoland

Letnie rozrywki dla dzieci

Skandynawia | 1 komentarz

Brakuje Wam pomysłów na rodzinny urlop? A może warto pomyśleć w tym roku o czymś oryginalnym i wybrać się z dziećmi do Szwecji albo do Legolandu? Nic prostszego! W bogatej ofercie Stena Line każdy znajdzie coś ciekawego dla swojej rodziny.

Morska przygoda zarówno dla najmłodszych jak i rodziców zaczyna się już od momentu wejścia na prom w Gdyni. Bo przecież nikt nie wątpi, że pogoda podczas rejsu będzie rewelacyjna!

Ręka do góry kto nie zna zwariowanych opowieści o Pippi Långstrump znanej również jako Fizia Pończoszanka? Tego lata Stena Line zaprasza do barwnego Świata Astrid Lindgren. Wycieczka obejmuje dwie noce na promie z kabiną, ubezpieczenie, autokar z przewodnikiem oraz całodzienny wstęp do wesołego miasteczka. Szczegóły znajdziecie tutaj.

Uwaga, w tym świecie króluje wyłącznie zabawa!

Legoland

Legoland

Zastanawialiście się kiedyś ile klocków Lego zostałoby zużytych do zbudowania Waszego domu?  Do wybudowania Legolandu w Danii zużyto ich około 58 milionów. A teraz wraz ze Stena Line możecie zobaczyć to na własne oczy. Wycieczka do Legolandu pozwala połączyć przyjemne z pożytecznym. Zaledwie w ciągu kilku dni zwiedzicie duńską stolicę i przeżyjecie niezapomniane chwile w Legolandzie. Wszystkie atrakcje (z wyjątkiem szkoły jazdy Toyoty) są wliczone w cenę rejsu. Atlantis czyli coś w rodzaju oceanarium, interaktywne kino 4D, rollercoster, Power Builder, spływ pontonem, mini łódki pływające wokół Statuy Wolności i Białego Domu zbudowanych z klocków Lego to tylko część atrakcji, które czekają na Waszą rodzinę w tym popularnym parku rozrywki. A misterny Miniland z klocków przedstawiający budowle z całego świata zostanie na długo w pamięci. Ponad 50 atrakcji, 8 krain tematycznych, m.in. dziki zachód, wioska indiańska i kraina piratów – tego nie można przegapić!

Hotel Legoland

Kierunek Hotel Legoland

Dłuższa wersja wycieczki zawiera dodatkowy nocleg w hostelu i całodzienny pobyt w safari ZOO Givskud. Teraz 90 gatunków zwierząt masz na wyciągnięcie ręki… Na szczęście nie ma zagrożenia: to wszystko podziwiasz przez okno Safari Busa.

Nie macie czasu na kilkudniowy wyjazd? Nie ma problemu.  Warto wtedy wziąć pod uwagę jednodniowy rejs Szwecja dla dzieci. Po zejściu z promu w Szwecji przewodnik zabierze Was na wycieczkę po Karlskronie, mieście wpisanym na listę zabytków Unesco. A po południu zaproponuje do wyboru jedną z trzech atrakcji. Dla najmłodszych Wioskę dziecięcą (Barners Gard) czyli mnóstwo atrakcji na świeżym powietrzu, m.in. basen, zjeżdżalnie, jazdę mini traktorem lub koparką, karmienie zwierząt. Przy gorszej pogodzie Krainę Zabawy (Barners Lekland): ogromny plac zabaw pod dachem. A dla tych nieco starszych idealny będzie Boda Borg: tor przeszkód składający się z kilku pomieszczeń, które można opuścić rozwiązując zagadkę lub wykonując określone zadanie. A zegar tyka… Czy uda Wam się wyjść z tego labiryntu? Sprawdźcie sami!

Nie macie jeszcze pomysłu na rodzinne wakacje? Stena Line pomoże Wam zaplanować urlop Waszych marzeń! Latem liczy się zarówno odpoczynek jak i dobra zabawa. Ze Stena Line nigdy nie będziesz się nudzić.

Nadeszła zatem pora podjąć decyzję i ruszyć na podbój północy…


  • Katarzyna says:

    Chciałam zapytać czy transport do ww atrakcji też jest organizowany czy w zakresie własnym. Nie ukrywam interesowałby mnie wypad 2 -3 dni, może więcej w wakacje dla nas i dzieci (2+2☺) ale nie jesteśmy zmotoryzowani.

Zostaw odpowiedź

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.