Narty w Skandynawii

Skandynawia | Brak komentarzy

Jak spędzacie zimowy urlop lub ferie? Wyruszajcie wtedy do ciepłych krajów czy raczej na narty?

Dla miłośników dobrze przygotowanych stoków, pewnie numerem jeden są Włochy, Francja albo Austria. A myśleliście kiedyś o Skandynawii? Tam gwarancję śniegu i równie piękne widoki z okna macie z automatu 😉 I podróż nie jest przecież specjalnie skomplikowana, bo wystarczy w Gdyni wsiąść na prom do Karlskrony, a stamtąd ruszyć dalej lub bliżej na północ. Pamietajcie, że korzystając z zakwaterowania dostępnego na stronie Sembo w pakiecie z promem Stena Line, na bilet zawsze otrzymacie 20% zniżki.

Jeżeli chcecie zobaczyć, jak wyglądają takie oferty i ile na przykład kosztuje tydzień w Skandynawii, to zajrzyjcie na strony:

  • Szwecja – zakwaterowanie znajdziecie tutaj
  • Norwegia – co oferuje i za ile jest tutaj
  • Dania – tamtejsze propozycje na stronie

Wystarczy, że w dialogu rezerwacyjnym wybierzecie konkretny domek bądź hotel, ilość osób, datę pobytu i kalkulacja gotowa!

Gdybyście jednak wciąż rozmyślali o innych krajach, to kliknijcie na Wyjazd na narty z Sembo!

Jeśli jednak narty i deska to nie Wasza bajka, to co właściwie porabiacie zimą? 😉

Magdalena Śliżewska

"Może faktycznie to nie my wybieramy nasze podróże, tylko one nas?"- napisała dziennikarka i podróżniczka Martyna Wojciechowska. Coś w tym jest. W końcu dziwnym splotem okoliczności to Skandynawia wybrała mnie... Od kilkunastu lat pracuję w szwedzkiej firmie Stena Line i dzięki temu mam możliwość poznawać tamte strony. A biorąc pod uwagę, że jako absolwentka dziennikarstwa jestem bardzo ciekawska, chłonę tę wiedzę zawsze z wielką chęcią. I z równie dużą przyjemnością podzielę się nią z Wami ;)

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.