Nasze inspiracje: 5 wskazówek na Walentynki

Na promie Polska Skandynawia | Brak komentarzy

Jak uważacie, Walentynki to zwykły komercyjny chwyt czy święto miłości? To święto ma zarówno swoich zwolenników jak i przeciwników i rzeczywiście czasami może budzić kontrowersje. Zwyczaj rodem z Ameryki zadomowił się już na naszym rynku na dobre, ale my w Stena Line lubimy na niego spojrzeć z nieco szerszej perspektywy. Szczerze mówiąc lubimy Walentynki, bo przecież warto wykorzystywać każdą okazję, aby mówić o miłości. W związku z tym podrzucam Wam 5 wskazówek, które możecie wykorzystać w tym dniu pełnym serduszek i miłości 😉

Chcielibyście w tym roku zrobić na Walentynki coś specjalnego? Czasami warto oderwać się od rutyny i pomyśleć o czymś zupełnie innym, wyjątkowym. Dobrze, to co w takim razie powiecie na…

Weekendowy wypad

Wybierzcie jakieś miejsce, w którym można naprawdę odpocząć i nie myśleć o pracy, w którym nie trzeba się martwić tymi wszystkimi sprawami, które mamy na głowie na co dzień. Poszukajcie miejsca, w którym życie płynie wolniej.
Zima to idealna pora roku na wizytę w małej nadmorskiej miejscowości. Poza sezonem nie ma tam tłumów turystów, wszędzie panuje cisza i słychać jedynie szum morza. Minus jest taki, że większość obiektów w tym czasie jest zamknięta, ale za to… macie całe miasteczko tylko dla siebie!

Kulinarna przygoda

Zamiast popularnej i zatłoczonej restauracji, może warto tym razem spróbować czegoś bardziej nowatorskiego? Udać się w miejsce, w którym nauczycie się przygotowywać tajską kuchnię, robić czekoladki lub sushi?
Albo pojechać do innego miasta i po romantycznej kolacji zostać tam na noc? W dobie internetu i Facebooka nie ma problemu ze znalezieniem takich interesujących miejscówek.

Statek miłości

Wiecie, że na wielu statkach Stena Line jest spa? Na Stena Spirit i Stena Vision nawet takie z panoramicznymi oknami. Relaks w wannie z hydromasażem z widokiem na morze, sauna i szampan… Bardzo romantycznie, prawda?
Na pokładzie promów oprócz spa są też oczywiście inne atrakcje. Restauracje, sklep i bar z dyskoteką. Piękne widoki z pokładów zewnętrznych, wygodne kabiny. Naprawdę romantycznie: tylko Wy dwoje i morze…

Idealny prezent

Dlaczego ludzie dają sobie w prezencie perfumy i kosmetyki? No cóż, każdy lubi otaczać się przyjemnym zapachem. Poza tym na etapie zakochania (a później niby nie?) zmysł węchu również odgrywa bardzo ważną rolę. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, aby na Walentynki podarować ukochanej osobie perfum, który będzie nam się z nią kojarzył, ale przede wszystkim taki, który będzie do niej pasował. Albo po prostu jakiś jej/jego ulubiony.
W naszym pokładowym sklepie znajdziecie duży wybór kosmetyków i to w całkiem niezłych cenach 😉
Pamiętajcie też o słodyczach. Czasami wystarczy podarować bliskiej osobie czekoladę lub bombonierkę.
Słodycze zawsze poprawiają nastrój, dodają energii, a nawet likwidują zmęczenie. Poza tym czekolada ma także właściwości zdrowotne. I tego się trzymajmy, drogie Panie!

Jesteś singlem? Celebruj Walentynki z przyjaciółmi!

Jeśli jeszcze nie trafiliście na swoją drugą połówkę, zawsze możecie spędzić ten dzień w gronie przyjaciół. Pójść sobie razem na obiad lub wybrać się gdzieś na wspólny weekend.
W końcu w zgranym towarzystwie czekolada tak samo dobrze smakuje, a relaks w spa odpręża 😉

To co, jakie macie plany na 14 lutego? Mam nadzieję, że któryś z naszych pomysłów przypadł Wam do gustu i jeśli nawet nie wykorzystacie ich tym razem, to za rok też będą Walentynki!

I jeszcze jedno. O miłości i przyjaźni trzeba pamiętać każdego dnia, nie tylko od święta. Ale o tym przecież sami doskonale wiecie 😉

A oferty rejsów dla dwojga i nie tylko, znajdziecie na naszej stronie!