Świąteczna lista przebojów

Skandynawia | Brak komentarzy

To już ta pora, kiedy z każdego odbiornika radiowego, w każdym centrum handlowym czy w innej przestrzeni publicznej, rozchodzi się dźwięk świątecznych przebojów. I chyba nie będzie przesadą, jeśli napiszę, że co roku słuchamy tej samej składanki. Niektóre utwory wychodzą nam już trochę bokiem, ale z drugiej strony pomyślcie co by było, gdyby nagle ich zabrakło w tym okresie?

Bo czy na przykład wyobrażacie sobie taką listę bez Wham i Last Christmas? Albo bez Mariah Carey z All I want for Christmas is you? Chyba raczej nie 😉

Dlatego podsyłam Wam Top 5, czyli najczęściej odtwarzane utwory muzyczne w polskich stacjach radiowych przed Bożym Narodzeniem. Oczywiście znowu będzie to raczej wybór subiektywny, ale mam nadzieję, że choć w jakieś części się ze mną zgodzicie.

1) Wham!  Last Christmas 

2) Mariah Carey All I want for Christmas is you

3) Edyta Górniak feat. Krzysztof Antkowiak Pada śnieg

4) DeSu Kto wie czy za rogiem

5) i prawdziwa perełka: Frank Sinatra Santa Claus is coming to town

 

No dobrze, to co byście do tej listy dodali od siebie? 🙂

Magdalena Śliżewska

"Może faktycznie to nie my wybieramy nasze podróże, tylko one nas?"- napisała dziennikarka i podróżniczka Martyna Wojciechowska. Coś w tym jest. W końcu dziwnym splotem okoliczności to Skandynawia wybrała mnie... Od kilkunastu lat pracuję w szwedzkiej firmie Stena Line i dzięki temu mam możliwość poznawać tamte strony. A biorąc pod uwagę, że jako absolwentka dziennikarstwa jestem bardzo ciekawska, chłonę tę wiedzę zawsze z wielką chęcią. I z równie dużą przyjemnością podzielę się nią z Wami ;)

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.