Szwecja dla dzieci

Skandynawia | Brak komentarzy

Często na blogu podrzucamy Wam artykuły z informacjami o atrakcjach dla dzieci zarówno na promie, jak i w Karlskronie albo trochę dalej w Skandynawii.

W te wakacje zabraliśmy ponownie w tę podróż znanego Wam górala z Zawoi Piotrka Jezutka, który osobiście przetestował kilka popularnych miejsc idealnych na wyjazd z dziećmi.

Góral odwiedził między innymi Barnens Gard, Boda Borg, Bus Fabriken i Muzeum Morskie (Marinmuseum), które prowadzi wiele warsztatów pod kątem dzieci. W ogóle jest to bardzo interaktywne i przyjazne najmłodszym miejsce. Zresztą też jedno z obowiązkowych do odwiedzenia w czasie pobytu w Karlskronie. A wstęp jest za darmo 😉

Zanim zobaczycie na własne oczy, jak wygląda zabawa w wymienionych szwedzkich parkach rozrywki, pamiętajcie, że pomysły na rejs z rodziną znajdziecie u nas na specjalnie dedykowanej stronie Wycieczki rodzinne!

A teraz usiądźcie wygodnie i obejrzyjcie kolejny odcinek Podróży z góralem. Niech będzie dla Was inspiracją na następny wyjazd do Szwecji!

Zdj. główne: funpage Podróże z góralem

Magdalena Śliżewska

"Może faktycznie to nie my wybieramy nasze podróże, tylko one nas?"- napisała dziennikarka i podróżniczka Martyna Wojciechowska. Coś w tym jest. W końcu dziwnym splotem okoliczności to Skandynawia wybrała mnie... Od kilkunastu lat pracuję w szwedzkiej firmie Stena Line i dzięki temu mam możliwość poznawać tamte strony. A biorąc pod uwagę, że jako absolwentka dziennikarstwa jestem bardzo ciekawska, chłonę tę wiedzę zawsze z wielką chęcią. I z równie dużą przyjemnością podzielę się nią z Wami ;)

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.