Troska o klientów to podstawa

Skandynawia | Brak komentarzy

Chcielibyśmy, żebyście nas lepiej poznali. Nas, czyli pracowników Stena Line, którzy są tutaj właśnie dla Was 🙂

Tym razem przedstawiamy Wam Henryka Kałużnego, Freight Commercial Manager Baltic Sea South. Jego pasją jest sprzedaż, a pracą połączenie Europy, co oznacza, że ​​robi wszystko, co tylko możliwe, aby nasi klienci mogli transportować swoje towary przez Bałtyk i dalej. To, co wyglądało na z góry przegraną sprawy, w ciągu 15 lat jego pracy w Stena Line Polska odniosło sukces. Zresztą sami poznajcie tę historię.

W skrócie

Imię i nazwisko: Henryk Kałużny
Wykształcenie: Magister Transportu i Logistyki – Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
Stanowisko: Freight Commercial Manager Baltic Sea South
W Stena Line od 2001

Z pasją do sprzedaży

Sprzedaż od zawsze była moją pasją. W Stena Line moim zadaniem jest połączenie Europy i powinno to być na tyle efektywne, żeby nasi klienci bez problemu mogli transportować swoje towary, nawet czasami 1500 kilometrów dalej. Kiedy zaczynałem pracę 15 lat temu, jeden z kolegów powiedział mi, że nie ma dość zajęcia dla dodatkowej osoby w Polsce, a jednak okazało się, że popyt na nasze usługi ogromie wzrósł. W obecnych czasach polskie firmy nie tylko przewożą towary w obrębie kraju, ale są już obecne w całej Europie.

Moja praca daje mi możliwość spotkania się z takimi właśnie klientami, wymiany doświadczeń z kolegami z innych działów i uczenia się od nich wszystkich każdego dnia. Będąc liderem mam również możliwość uczestniczenia w różnych ekscytujących projektach i w procesie podejmowania decyzji w tym bardzo dynamicznym oraz rozwijającym się regionie. Chodzi również o wpływ i opiekę się innymi, pomoc w rozwijaniu talentów, które z kolei pomogą osiągnąć cele firmy.

Niepowtarzalna kultura firmy

Myślę, że firma Stena Line ma swoją niepowtarzalną kulturę, a najlepszą tego oznaką są niesamowici i oddani koledzy. TROSKA to podstawa wszystkich naszych relacji z klientami. Dbamy o nich, zapewniając im jak najlepszą obsługę i dobrą współpracę.

Jednocześnie troszczymy się też o pieniądze naszej firmy, upewniając się, że każda umowa prowadzi do optymalnej i długoterminowej rentowności.

Jeśli masz otwarty umysł, szybko się uczysz, lubisz pracować w dynamicznej organizacji i traktujesz współpracę z klientami bardziej jako pasję niż zwykły slogan, to wtedy Stena Line jest dla ciebie idealnym miejscem pracy.

*******************************************************************************************************************************************

Po takiej inspiracji od Henryka, może i Wy chcielibyście dołączyć do naszego zespołu? Wszelkie informacje o pracy w Stena Line znajdziecie na naszej stronie!

Zapraszamy! 🙂