Urlop na kółkach

Skandynawia | Brak komentarzy

Gdybyście tym razem postanowili spędzić urlop w Skandynawii na dwóch lub czterech kółkach, to weźcie pod uwagę opcje, które oferujemy Wam na naszej stronie Stena Line 🙂

Dla miłośników dwóch kółek mamy następujące propozycje:

  • Rowerowy potop AZS – jeżeli chcecie spędzić w Szwecji jeden dzień, przejechać się specjalnie przygotowaną trasą w większej grupie osób i z pilotem, to koniecznie rzućcie okiem na stronę rowerowego potopu AZS
  • z kolei dla tych, którzy wolą jeździć indywidualnie, mamy dwie opcje: Dzień na rowerze lub Szwecję na rowerze. Czym różnią się te dwa warianty? Terminami, długością pobytu na lądzie oraz cenami.
  • Nowość: Motocyklowy potop! Rejs dla amatorów motocykli, wiatru we włosach i szwedzkich kempingów 😉 Program wyjazdu wraz z cenami znajdziecie oczywiście na dedykowanej stronie.
  • i ponownie coś dla motocyklistów indywidualnych z możliwością zwiedzania Skandynawii trochę dłużej, czyli Szwecja na motocyklu!

Jeżeli jednak zdecydujecie się popłynąć z samochodem (a może kamperem?), to warto zwrócić uwagę na ofertę o nazwie Samochodem po Skandynawii. Koszt takiego biletu w porównaniu do zwykłej oferty transportowej (taryfa Economy, Flexi lub Premium) jest niższy, natomiast warunkiem jest wypłynięcie z Gdyni w wybrany czwartek i piątek, a powrót z Karlskrony w niedzielę, jednak nie później niż 11 dnia od daty wyjazdu.

Oczywiście pozostają Wam jeszcze tradycyjne oferty i bilety, które w każdej chwili możecie sprawdzić na stronie internetowej!

A jeśli macie jakieś pytania, to dajcie znać w komentarzach 😉

Zdj. magsli