Wielkanoc

Skandynawia | Brak komentarzy

Jak co roku mniej więcej o tej porze, nadeszła pora na świąteczne życzenia. Jak tam Wasze przygotowania do Wielkanocy? Okna umyte, praca w kuchni wrze? A może, zgodnie z rozpowszechniającą się modą, tym razem święta spędzacie poza domem w jakimś egzotycznym miejscu?

Już kiedyś pisałam o  tradycjach związanych z Wielkanocą, tych szwedzkich oraz naszych rodzimych. Gdybyście chcieli dodać coś od siebie, to piszcie! W końcu za rok też będzie Wielkanoc i wtedy może stworzymy jakiś jeden wspólny tekst?

A po świętach już trzeba będzie pomyśleć o długim weekendzie majowym. Wzięliśmy to pod uwagę, dlatego przygotowaliśmy dla Was kilka propozycji, które są dostępne tutaj 🙂 Warto zaplanować sobie tegoroczną majówkę z wyprzedzeniem, bo tak się ładnie składa, że trzy dni urlopu w tym okresie da nam aż dziewięć dni wolnego. Oczywiście biorąc pod uwagę, że ktoś również nie pracuje w weekendy…

Pora wracać do świątecznych przygotowań, dlatego życzę Wam spokojnych i rodzinnych Świąt, bogatego zajączka i potem trochę chwili wytchnienia. Wesołych moi drodzy!

 

Zdj. Fredrik Nyman/imagebank.sweden.se

 

 

 


Zostaw odpowiedź

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.