Wiosenne przebudzenie

Skandynawia | Brak komentarzy

Zapewne wszystkie pory roku mają swój urok, zresztą każdy lubi co innego, ale na mnie akurat jakoś najbardziej pozytywnie wpływa wiosna. Nie lato pełne słońca i wieczornych spacerów (o ile dopisuje nam pogoda, a z tym akurat różnie bywa), ale właśnie ten etap przejściowy: koniec zimy i wiosenne przebudzenie.

W zeszłym roku napisałam Wam, jak sobie radzić z wiosennym przesileniem, więc nie będę się powtarzała, ale w zamian podsyłam kilka naszych propozycji na wolne dni i złapanie oddechu.

Jeśli nie macie w tej chwili dłuższego urlopu, to warto się zastanowić nad krótkim wypadem do Szwecji. Tym bardziej, że mamy jeszcze fajną ofertę promocyjną  Wiosenne przebudzenie Poza tą propozycją możecie skorzystać oczywiście z całej innej gamy naszych rejsów i wycieczek.

Od jakiegoś czasu specjalnie dla Was zmieniliśmy prezentację naszej strony internetowej, jak rzucicie okiem na http://www.stenaline.pl/wycieczki, to sami się przekonacie. Tematycznie posegregowaliśmy różne wyjazdy: jednodniowe, kilkudniowe, ze zwiedzaniem z przewodnikiem, dla aktywnych, dla seniorów, rejsy rodzinne, wszystkie koncerty i imprezy na pokładzie.

Po raz kolejny widzicie, że staramy się zaspakajać gusty wszystkich naszych klientów, żeby każdy mógł znaleźć dla siebie atrakcyjną ofertę. Przynajmniej mamy taką nadzieję 😉

Nie wiem, czy to ta wiosna, czy trochę słońca za oknem, ale zatęskniłam już za Karlskroną… A jeszcze dzisiaj rano na Instagramie znalazłam taki uroczy filmik od Terje. Wyczuwacie ten szwedzki spokój?

W kazdym razie zaklinamy pogodę, wiosno czekamy!

A w czasie oczekiwania podsyłajcie nam swoje zdjęcia ze Szwecji albo innych ciekawych podróży. Możecie je wrzucać na Instagramie z oznaczeniem @stenalinepolska albo na naszego Facebooka!


Zostaw odpowiedź

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.