Zimowe atrakcje dla dzieci

Na promie Skandynawia | 4 komentarzy

Pamiętacie, jak mniej więcej rok temu pisałyśmy Wam z Dorotą o tym, jak sobie można osłodzić jesień, nie złapać chandry, tylko na przekór aurze za oknem spakować plecak i zrobić coś fajnego? Jeśli nie, to zajrzyjcie tutaj.

Wracam do tego tematu, bo znowu nadeszła jesień (też mi odkrycie), nastroje trochę przygasły, ale w Stena Line nie próżnujemy i w tym roku mamy ponownie dla rodzin z dziećmi (choć bardziej jednak dla milusińskich) kilka świetnych propozycji na rejs naszym statkiem.

Zaczynamy od Rodzinnego weekendu w listopadzie.
To 24h rejs z noclegiem na statku i mnóstwem atrakcji dla dzieci. Na statku na najmłodszych będzie czekał uśmiechnięty morświn Happy i towarzyszący mu żeglarze. Razem z nimi będą mogli wziąć udział w warsztatach cyrkowych i wielu innych animacjach. W programie między innymi: zabawy ruchowe, tory przeszkód, rebusy i zabawy plastyczne. Te aktywności pobudzają kreatywność oraz uczą maluchy cierpliwości.
Razem z morświnem Happy dzieci zdobędą też wiedzę o życiu w morzu, a potem będą mogły się sprawdzić w quizie edukacyjnym.
A ten pełen atrakcji rejs rozpocznie się tańcem na mini disco i pokazem żonglerki światłem. Widzieliście już coś takiego?

A potem nadejdzie grudzień i wiadomo co: Mikołajki na morzu!
To rejs pełen zabawy dla małych i dużych. Profesjonalni animatorzy przygotowali gwiazdkowe aktywności dla dzieci: zabawy plastyczne, quizy świąteczne, tańce oraz warsztaty dla całej rodziny! Elfy i Śnieżynki pomogą najmłodszym w przygotowaniu prezentów pod choinkę i zabiorą ze sobą do świątecznej krainy zabawy, gdzie najważniejszym punktem dnia będzie spotkanie z Mikołajem i wspólny taniec dookoła choinki.
Ale spokojnie, dorośli też poczują świąteczną magię podczas rejsu. Wieczorem będą mogli spróbować wigilijnego bufetu kolacyjnego all inclusive. W menu polskie tradycyjne potrawy wigilijne połączone ze szwedzkimi świątecznymi przysmakami. I oczywiście sklep z szerokim asortymentem gwiazdkowych prezentów dla najbliższych.

No i w końcu przyjdzie pora na Ferie!
Ferie na statku to naprawdę super przygoda dla całej rodziny. Łączą w sobie zabawę i kreatywne spędzania czasu. A w tym roku zapraszamy dzieci do Akademii Pani Zimy.
Na dobry początek dnia Pani Zima ze swoją załogą proponuje gry i zabawy w zimowym klimacie. Bitwa na śnieżki, slalom saniami, wyścigi w nartach to tylko niektóre z nich. Bo z animatorami z Krainy Zabawy najmłodsi będą też malować i lepić. A co, to zobaczycie 😉
Co powiecie na Zimową Olimpiadę Sportów Dziwnych? Całą rodziną będziecie mogli sprawdzić się w różnych wesołych konkurencjach. Zagrać w nietypową siatkówkę używając do tego nóg, pobiegać z balastem na plecach i sprawdzić swoją wiedzę w słownych łamigłówkach.
A na koniec nowość: Magiczny Teatr Baniek Mydlanych. Wiecie, że grawitacja nie istnieje, a bańki można zrobić z byle czego? Płyńcie z nami, to sami się przekonacie!

Gdybyście jednak chcieli z rodzinką wyskoczyć gdzieś dalej, to zawsze możecie skorzystać z naszej propozycji wyjazdu samochodem do Legolandu.

Zajrzyjcie na spokojnie na naszą stronę Rejsy rodzinne i poszukajcie inspiracji na nadchodzące miesiące. A jeśli macie jakieś pytania, to piszcie śmiało w komentarzach. Zawsze Wam chętnie z Dorotą pomożemy 😉


 • Andrzej says:

  Witam Pani Magdaleno może i tak jest z tymi podróżami choć ja raczej staram się świadomie wybierać kierunek podróży.Dlatego właśnie lubię zwiedzać Skandynawię choć ludzie wybierają raczej na wakacje inne kierunki.To dobry moment żeby powiedzieć dziękuje wszystkim tym ludziom którzy dbają o to żeby te podróże przebiegały w miłej i bezpiecznej atmosferze – z Tymi z którymi jako klient się spotykam np Bardzo miłej i ślicznie uśmiechniętej Pani przewodniczce która ciekawie opowiada o Skandynawii jak i z Tymi Których nie zawsze widać np z Paniami które sprzątają kabiny.
  Życzę całemu personelowi radosnych Świąt Bożego Narodzenia

  • Magdalena says:

   Panie Andrzeju, dziękujemy ślicznie za te miłe słowa i życzenia! 🙂 Wszyscy staramy się, żeby nasze rejsy i wycieczki były przygodą, którą wspomina się z uśmiechem na ustach. I świadomy wybór destynacji jest jak najbardziej wskazany, choć trzeba przyznać, że czasami przypadek lub jakiś impuls może wpłynąć na nasze życie i narzucić mu pewien nowy kierunek podróżowania. Tak właśnie było ze mną, z czego zresztą bardzo się cieszę 😉
   Serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia!

   • Andrzej says:

    Witam Pani Magdaleno oczywiście ma Pani racje co do tego impulsu-przypadku.Jesteśmy ludźmi i dlatego czasami dokonując wyboru górę nad argumentem kognitywnym bierze argument afektywny np oferta Państwa konkurencji wydawała się być bardzo ciekawa a jednak wybrałem Państwa ofertę i było bardzo fajnie bo spotkałem Panią przewodniczkę która była uśmiechnięta i fajnie się z Nią rozmawiało o Skandynawii.Bo fajnie jest zwiedzać Skandynawie ale dużo fajniej robić to z Osobami które też lubią te skandynawskie klimaty.Pytanie czy w nowym roku też spotkam takie Osoby jak Pani przewodniczka i Pani Pani Magdaleno.
    Serdecznie pozdrawiam i życzę Pani i całemu personelowi Szczęśliwego Nowego Roku 2018

    • Magdalena says:

     Witam, no widzi Pan, więc w konsekwencji w tym przypadku wybór afektywny okazał się trafiony 😉 I mam nadzieję, że w przyszłym roku również spotka Pan osoby, które są pełne pozytywnej energii, potrafią się nią dzielić i budują tzw. dobrą atmosferę.
     W każdym razie tego Panu serdecznie życzę oraz wszystkiego dobrego w nadchodzącym roku! Do zobaczenia, Panie Andrzeju! 😉