Co kupić pod choinkę?

Na promie | Brak komentarzy

Nie wiem, jak Wy, ale ja każdego roku o tej porze mam ten sam dylemat: co kupić bliskim pod choinkę. Pewnie gdyby człowiek dysponował nieograniczonymi środkami finansowymi, nie byłoby tego problemu. Trzeba by było zapytać takiego Roberta Lewandowskiego, czy też przed świętami ma problem z wyborem prezentu na przykład dla żony 😉

Upominki, które dostajemy pod choinkę można pogrupować w kilka kategorii:

  • praktyczne, kolejna para skarpetek, nowa patelnia, coś takiego, z czego skorzystają wszyscy domownicy, czyli po prostu super!
  • niespodzianki z podziałem na dwie kategorie: takie, które wywołują szczery efekt wow i naprawdę ucieszą oraz te, które niestety będą rozczarowaniem i tylko pytanie: jak udawać, że się jednak podoba (i tu wracamy do skarpetek)
  • na zamówienie, moja ulubiona, czyli coś, co chcielibyśmy mieć lub sobie kupić i nie omieszkaliśmy o tym przed świętami poinformować rodziny

Oczywiście bardzo istotną sprawą jest jeszcze trafienie w gust osoby obdarowywanej, czy to z dobrą książką, muzyką czy z rozmiarem w przypadku ubrań, etc. A wbrew pozorom to nie jest wcale takie proste 😉

Trzeba przyznać, że w tym gorącym przedświątecznym okresie wszyscy producenci bardzo się starają, aby uatrakcyjnić ofertę produktów. Nie wiem, jak na Was, ale na mnie to działa, zwłaszcza w branży kosmetycznej 😉

W sklepie na pokładzie naszych promów Stena Spirit i Stena Vision na trasie Gdynia – Karlskrona, też w tym czasie mamy dużo pięknie przygotowanych ofert. Mnóstwo zestawów, słodyczy i zabawek. Z tymi zestawami jest o tyle fajnie, że w cenie jednego produktu otrzymuje się kilka bonusów, na przykład w cenie perfum dostajemy jeszcze balsam i żel pod prysznic albo jakąś markową kosmetyczkę.

Gdybyście chcieli sprawdzić, co proponujemy w sklepie tym razem, to zajrzyjcie na stronę. Znajdziecie tam też elektroniczną wersję naszego magazynu Stena Line Shopping z bieżącymi ofertami.

Jest tylko jeden malutki problem… Aby zrobić zakupy na promie, musicie z nami popłynąć 😉 Sklep jest czynny jedynie w czasie rejsu lub Dnia Otwartego, ale to dopiero pewnie będzie na wiosnę.

A z drugiej strony, co to za problem wybrać sobie jedną z naszych super ofert i za jednym zamachem zrelaksować się w czasie rejsu, załatwić świąteczne zakupy i spędzić czas na morzu?

No właśnie…:)