Grajcie z nami w Gaming Line!

Na promie | 12 komentarzy

Już ruszyła Gaming Line – nasza nowa gra na urządzenia mobilne!
Chociaż uważamy, że podróżowanie z nami to wspaniałe doświadczenie, to oczywiście rozumiemy, że oczekiwanie na odprawę może się trochę dłużyć. Dlatego mamy dla Was wyzwanie, które zapewni dobrą zabawę w każdym momencie Waszej podróży. Większość osób posiada smartfony czy tablety, więc pomyśleliśmy że gra mobilna to świetny pomysł. I wiecie co? Stworzyliśmy Gaming Line i mamy nadzieję, że uznacie to za strzał w dziesiątkę i pomożecie nam przy testowaniu gry!

Dołącz do nas i testuj Gaming Line
Już ruszyliśmy z pierwszą wersją naszej nowej gry Gaming Line. Gra składa się z serii klasycznych minigier, z których każda jest prawdziwym wyzwaniem 😉 Aby dowiedzieć się więcej o grze po prostu pobierz bezpłatną aplikację i ją przetestuj.

Koniecznie podziel się z nami wrażeniami lub wyślij do nas mejla na info.pl@stenaline.com. Z góry wielkie dzięki!

Odwiedź App Store lub Google Play i wyszukaj Gaming Line by Stena Line.

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.stenaline.gamingline

IOS: https://itunes.apple.com/us/app/gaming-line/id1174941736?ls=1&mt=8

Zbieraj w grze monety a następnie wydawaj je w naszym sklepie na promie
Druga odsłona gry zaplanowana jest na 25 listopada i obejmie cztery nowe minigry, z których w dwie zagrasz tylko na pokładzie promu. W tej odsłonie możesz rywalizować z przyjaciółmi, rodziną lub nieznajomymi w zawodach na pokładzie promu lub na terminalu – co dwie godziny nowy zwycięzca!
Zwycięzca otrzymuje dodatkowe monety – można je później wykorzystać na przykład w sklepie na pokładzie promu.

A potem przyłącz się do zabawy z tegorocznym kalendarzem adwentowym
1 grudnia tradycyjnie startujemy z kalendarzem adwentowym!
Tutaj niby nic nowego, ale jednak zmienia się sposób, w jaki będzie można wziąć udział w zabawie…
W tym roku kalendarz adwentowy nie będzie już dostępny jako opcja z otwieranymi okienkami, lecz jako codzienne wyzwanie w grze Gaming Line – 12 podróży i 12 nagród ze sklepu na promie będzie na wyciągnięcie ręki!
Jeżeli chcesz otrzymać wiadomość z przypomnieniem o rozpoczęciu zabawy z kalendarzem adwentowym, zarejestruj się na http://www.stenaline.pl/santa-line

To co, zapraszamy serdecznie!

fb-logo

 

 

 

Magdalena Śliżewska

"Może faktycznie to nie my wybieramy nasze podróże, tylko one nas?"- napisała dziennikarka i podróżniczka Martyna Wojciechowska. Coś w tym jest. W końcu dziwnym splotem okoliczności to Skandynawia wybrała mnie... Od kilkunastu lat pracuję w szwedzkiej firmie Stena Line i dzięki temu mam możliwość poznawać tamte strony. A biorąc pod uwagę, że jako absolwentka dziennikarstwa jestem bardzo ciekawska, chłonę tę wiedzę zawsze z wielką chęcią. I z równie dużą przyjemnością podzielę się nią z Wami ;)

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.