Stena Line na dużym ekranie

Polska | Brak komentarzy

Lubicie chodzić do kina? Ci, którzy śledzą polską kinomatografię na pewno zauważyli obecność naszej firmy w kilku znanych produkcjach.

A najświeższa lista wygląda mniej więcej tak:

Podatek od miłości, reż. Bartlomiej Ignaciuk

To urocza komedia romantyczna z Urzędem Skarbowym w tle, a właściwie na pierwszym planie 😉

Botoks, reż. Patryk Vega

Kobiety mafii, reż. Patryk Vega

Pojawiliśmy się również w dokumencie telewizyjnym pod tytułem Prom, który opowiada o pracy na morzu i został nakręcony na pokładzie statku Stena Spirit.

Z kolei o atrakcjach Skandynawii powstało kilka odcinków Podróży z góralem, które można oglądać w TVP3 oraz na Youtube

Wkrótce zresztą na kanale pojawią się dwa nowe odcinki o Szwecji, Karlskronie i atrakcjach dla dzieci, więc trzymajcie rękę na pulsie!

A dla przypomnienia podrzucam Wam materiał z ubiegłego roku o wyspie Aspo i o Karlskronie 😉

Ciekawe, czy ktoś z Was w czasie seansu jednej z wyżej wymienionej produkcji zwrócił uwagę na duży czerwony komin z charakterystyczną literą “S”… 😉

Zdj. micalc

Magdalena Śliżewska

"Może faktycznie to nie my wybieramy nasze podróże, tylko one nas?"- napisała dziennikarka i podróżniczka Martyna Wojciechowska. Coś w tym jest. W końcu dziwnym splotem okoliczności to Skandynawia wybrała mnie... Od kilkunastu lat pracuję w szwedzkiej firmie Stena Line i dzięki temu mam możliwość poznawać tamte strony. A biorąc pod uwagę, że jako absolwentka dziennikarstwa jestem bardzo ciekawska, chłonę tę wiedzę zawsze z wielką chęcią. I z równie dużą przyjemnością podzielę się nią z Wami ;)

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.