Łowcy promocji

Na promie Skandynawia | Brak komentarzy

Nie wiem czy wszyscy, ale większość z osób, które znam, robiąc zakupy poluje na różne promocje i wyprzedaże. Dotyczy to nie tylko kupowania ubrań, sprzętów, etc., ale również artykułów spożywczych. W końcu jesli można nabyć kozaki za połowę ceny, to dlaczego nie skorzystać?

Podobnie jest z biletami promowymi i wycieczkami Stena Line. W tym temacie mamy kilka opcji.

Oferta tygodnia, która pojawia się co jakis czas i oferuje nawet do 50% zniżki na transport. Żeby być na bieżąco z takimi promkami, warto wykonać kilka prostych czynności.

Na przykład zapisać się do naszego programu dla stałych klientów o nazwie Extra! Oprócz zbierania punktów za podróże i zakupy na statku, otrzymacie wówczas z wyprzedzeniem mejla o nadchodzącej ofercie, a teraz dla nowych klientów mamy nawet niespodziankę w postaci maskotki: słodkiego łośka, symbol Szwecji 😉

Warto także otrzymywać od nas tzw. newslettera, w którym na mejla dostajecie najnowsze wiadomości i najświeższe oferty – dopasowane do Waszych preferencji! Możecie go w każdej chwili zamówić na stronie Stena Line.

Zawsze warto też śledzić nas na FacebookuInstagramie, Twitterze i w pozostałych mediach społecznościowych 🙂

Poza tym pamiętajcie, że wszystkie bieżące oferty promocyje i partnerskie znajdziecie na naszej stronie internetowej: stenaline.pl!

Łowcy promocji, do dzieła! 😉