Wiosenna wyprzedaż

Na promie Skandynawia | Brak komentarzy

Doczekaliśmy się w końcu pięknej wiosennej, a nawet rzec można iście wakacyjnej pogody. Z tej okazji Stena Line przygotowała dla Was specjalną Wiosenną wyprzedaż. W promocji znajdziecie nie tylko bilety na transport, ale też rabaty na wybrane wycieczki.

Jeżeli planujecie podróż do Szwecji lub przez Karlskronę gdzieś dalej z samochodem, to koniecznie wejdźcie na stronę Wiosenna wyprzedaż! Bo właśnie tutaj znajdziecie wybrane wypłynięcia nawet z 50% zniżką.

Natomiast jeśli chcecie przepłynąc się naszym promem, żeby się zrelaksować w czasie 24 h rejsu Weekend na morzu albo pozwiedzać Skandynawię w towarzystwie naszych przewodników, to klikajcie na Wiosenną wyprzedaż wycieczek, Tym razem przygotowaliśmy dla Was też kilka gratisów, zresztą zobaczcie sami. W końcu kto nie lubi dostać czegoś za darmo, prawda?

Nie wiem, jak Wy, ale ja nauczyłam się korzystać z różnych rabatów i promocji. Wykorzystuję do tego oczywiście swoją obecność na różnych stronach i uczestnictwo w programach lojalnościowych. No i zapisuję się do tzw. newsletterów. Kiedyś zwykle dziękowałam za te usługi, ale poszłam po rozum do głowy, bo skoro ktoś chce mi zaproponować coś atrakcyjnego, to czemu nie skorzystać? Z każdego program można się zresztą w dowolnym momencie wypisać.

Stałym klientem Extra możecie zostać w każdej chwili i to za darmo, zapisując się TUTAJ. Chyba, że prowadzicie firmę i wolicie inny system, czyli Business Traveller.

A żeby otrzymywać nasz newsletter, po prostu klikacie o tu!

Bo to naprawdę ma sens 🙂