Rodzinne Niedziele

Na promie | Brak komentarzy

Nie wiem, czy wiecie to o mnie, ale nie mam dzieci 😉 Jeszcze! Jeszcze wszystko podobno przede mną…  Nie wiem też, czy wiecie, ale nierzadko testujemy nasze rejsy, żeby naocznie sprawdzić, czy oferta dla Was przygotowana jest odpowiednia i co można ulepszyć. Tym razem, ponieważ sama nie posiadam dzieci, postanowiłam wysłać znajomą (ma dwójkę dzieci – 7 i 3 lata), a do tego nigdy nie była na promie i była to dla naszego rejsu doskonała próba.

W maju/czerwcu tego roku ruszyliśmy z nowym rejsem – Rodzinnymi Niedzielami. Chcieliśmy zdobyć jak najwięcej opinii, bo chcieliśmy poszerzyć ofertę rejsów dla rodzin. Idea Rodzinnych Niedziel to 24h dla całej rodziny na statku, żeby każdy znalazł coś dla siebie. Oferujemy rozrywki dla dzieci do 12 roku życia, a atrakcje z animatorami zajmują się dziećmi od 4 do 12 r. ż. W ciągu dnia pociechy mają szansę skorzystać z takich atrakcji, jak: warsztaty dj’skie, zumba, uczestniczyć w wyspie piratów, zwiedzić prom, a na koniec obejrzeć film zajadając pyszny pop corn!

11401384_10155685011690061_5100468343170904748_n

Kasia miała szansę pierwszy raz w życiu być na statku i była pozytywnie zaskoczona organizacją rejsu, dzieci bawiły się naprawdę świetnie. Opowiadała mi nawet, że jej córka była tak zadowolona z atrakcji, że jako wieczorną bajkę wybrała opowieść o całym, właśnie skończonym, dniu. Dzień miały wypełniony po brzegi, od porannego śniadania, po kolację, film i spanie w „wygodnej i ładnej kabinie”. Kasia stwierdziła również, że 24h to naprawdę dobrze dobrany czas na takie atrakcje, chociaż po rejsie czuje pewien niedosyt i sprawdza już kolejne oferty na naszych promach, żeby następnym razem spędzić trochę więcej czasu.

Minusy? Z pewnością jeden, niestety z przyczyn osobistych, Kasia musiała jechać w rejs sama i uważa, że była to dość duża przeszkoda. Szczególnie przy dzieciach 3 i 7 letnich, gdy jedno bawi się doskonale, drugiemu się nudzi – i na odwrót. Rodzinne Niedziele to rejs skierowany dla całych rodzin, daje to radość wszystkim i każdy ma szansę znaleźć coś dla siebie.

Cieszę się, że Kasia miała możliwość skorzystania z Rodzinnej Niedzieli i mogła spędzić miłe 24h na promie ze swoimi dziećmi! Wszystkich zainteresowanych zapraszam do oglądania naszej galerii z Rodzinnej Niedzieli na facebooku, jak również do rezerwowania rejsu! Następna edycja już 30/08!

Macie pytania, do mnie lub do Kasi? Piszcie, z przyjemnością odpowiemy na każde!


Zostaw odpowiedź

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.