Rejsy dla każdego, czyli do wyboru do koloru

Skandynawia | Brak komentarzy

Często pytacie nas, jakie rejsy możemy zaproponować dla różnych grup odbiorców, ludzi aktywnych lub starszych, dla rodzin z dziećmi, itp. Dlatego też pomyślałam sobie, że może warto zrobić coś w rodzaju „podpowiadacza”. Mam nadzieję, że Wam się przyda 😉
Coś specjalnego dla seniorów. Te rejsy są idealne dla osób starszych, można je wykorzystać również w formie prezentu dla rodziców czy dziadków. Choć przewidziane są dla określonej grupy wiekowej, nie ma problemu, aby wybrać się na nie w towarzystwie powiedzmy mieszanym wiekowo, czyli dziadkowie z wnukami, dzieci z rodzicami, etc.
W tej kategorii jest kilka propozycji:
• Szwecja dla seniorów z wycieczką po Karlskronie
• Wycieczka Karlskrona i Kalmar
• Szwecja w pigułce
To wyjazdy z jednodniowym pobytem na lądzie i zwiedzanie w towarzystwie naszych przewodników. W tym roku nie ma już terminów na inne kilkudniowe rejsy, ale na pewno od nowego roku znowu pojawią się na naszej liście propozycji.
Szczegółowy program oraz cennik znajdziecie na stronie Rejsy dla seniorów


Rejsy dla osób aktywnych i lubiących sport. Jeśli lubisz przemierzać kilometry na rowerze, to na pewno zainteresuje Cię Rowerowy Potop. W czasie pobytu na lądzie cały dzień pod opieką przewodników przemierzacie jedną z wybranych tras rowerowych (od 30 do 100 km, zależy, na którą się zdecydujecie). A po południu macie jeszcze okazję na krótką wycieczkę po mieście. Tę wersję wydarzeń sprawdźcie na stronie Rowerowy potop
Z kolei dla biegaczy Stena Line organizuje tzw. Biegowy Potop AZS. Te rejsy również oferują, oprócz kabiny i posiłku, opracowane wcześniej trasy biegowe i asystę przewodników. Szczegóły na stronie Biegowy potop


Natomiast jeśli chcielibyście wybrać się do Szwecji z całą rodziną, to do wyboru macie:
• Szwecję dla dzieci
• Krainę Pipii
• Park rozrywki na Olandii
• Rodzinną niedzielę (rejs bez zejścia na ląd ze specjalną rozrywką dla dzieci)
• Legoland i Kopenhagę (wyjazd kilkudniowy)
• Legoland i Safari Givskud (także pobyt z noclegami w hotelu)
Te propozycje odbywają się raczej wiosną i latem, więc warto je wziąć pod uwagę planując urlop w przyszłym roku. Poza tym z milusińskimi nie trzeba ograniczać się jedynie do wymienionych rejsów. Równie dobrze można np. pojechać na wycieczkę o nazwie Łosie i Kraina Szkła. Myślę, że cała rodzina będzie miała frajdę z wyjazdu.


W kalendarzu rejsów mamy także coś dla osób, które podróżują w pojedynkę, chcą poznać nowych ludzi, a może nawet się zakochać 😉 Mowa o Rejsie nie dla par (wejdź tutaj)
Oczywiście jest też coś dla fanów muzyki, koncerty na morzu, Disco Stars Live i Off The Sea 2016, a poza tym cała lista kilkudniowych wypadów do Skandynawii, włącznie z pobytem w Oslo i w Sztokholmie.
Jeśli chcecie sprawdzić coś pod swoim kątem, to klikajcie na stronę Rejsy turystyczne 2016 i szukajcie!
Ja w każdym razie gorąco polecam, jestem pewna, że będziecie zadowoleni 😉


Zostaw odpowiedź

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.