Sigurd, czyli współczesny marynarz

Na promie Skandynawia | Brak komentarzy

Oprócz pisania o ekscytujących celach podróży i Skandynawii, chcielibyśmy pokazać Wam nasze codzienne życie na statkach Stena Line. Dlatego dzisiaj zapraszamy do przeczytania wywiadu z jednym z naszych cenionych członków zespołu Sigurdem, który pracuje jako cruise host na pokładzie promu Stena Danica. Oprócz pracy na statku, występuje również w naszym cyklu filmów “Jak to działa?”. Tym razem opowie nam o swoim życiu na morzu i byciu gwiazdą filmową.

Nazywam się Sigurd Wodlén Ödman. Jestem szczęśliwym mężem, mamy dwoje dzieci i mieszkamy w Göteborgu. Wychowałem się w Luksemburgu, urodziłem w Austrii, uczęszczałem do szkoły w Niemczech i zacząłem pracować jako aktor w Dublinie w Irlandii. Pracowałem w rozrywce do 2011 roku, potem zgłosiłem się na Stena Danica jako cruise host.

Najbardziej w swojej pracy lubię to, że jest tak różnorodna, że ​​nie ma dwóch identycznych dni. Host musi być elastyczny, a ja mam okazję być bardzo kreatywny.

Dzięki udziałowi w filmach “Jak to działa?” miałem możliwość przyczynić się do twórczego i zabawnego projektu. Lubię oglądać te serię. Opowiadamy w niej o faktach w humorystyczny sposób.


Jestem bardzo dumny ze strony Stena Danica na Facebooku, dzięki mnie stała się popularna. Koncepcja Pirata w rozrywce dla dzieci jest również czymś, z czego jestem bardzo dumny. No i jestem zadowolony z filmu “Like us” (P.S. Film do obejrzenia na końcu tego wywiadu!).
Morze to wspaniałe miejsce pracy. Lubimy, kiedy Danica jest pełna zadowolonych z rejsu gości . I dużo mamy takich pasażerów, choć jeden z nich pan Solveig, który obchodził swoje 85. urodziny na pokładzie promu wraz z rodziną, wyróżnia się z tłumu. Uwielbia Stena Line, a pięć lat temu obchodził również swoje 80. urodziny na statku.

Dziękujemy Sigurd! Mamy nadzieję, że razem z nami będziesz śledził  cykl “Jak to działa?” 😉

A jeśli Wy chcecie dowiedzieć się więcej o statkach i to w bardzo przystępny oraz dowcipny sposób, to obserwujcie nasz kanał na YouTube.  I nie bójcie się pytać, czekamy na Wasze komentarze z niecierpliwością!

No i oczywiście, jeśli chcecie na własne oczy przekonać się, jak to wszystko działa, to musicie z nami popłynąć w rejs! 😉 Zawsze serdecznie zapraszamy!