Nie Dla Par

Na promie | Brak komentarzy

Związki… przyjacielskie, damsko-męskie, pracownicze, rodzinne (nasze ukochane) nigdy nie były bułką z masłem 😉 Ile razy już byłeś (lub byłaś) na imprezie, gdzie miały być same dziewczyny lub sami chłopcy, a potem kończyło się, że każdy, kto miał, przyprowadzał swoją drugą połówkę? Nie da się ukryć, że tego typu imprezy niosą się chórem, mało która para się rozdziela i wszyscy konwersują w układach „parzystych”.

Nie od dziś wiadomo, że „sparowanie” to nie jest nic łatwego. „W dzisiejszych czasach” znalezienie drugiej połówki (nie zawsze tej romantycznej – może to też być prawdziwy przyjaciel lub przyjaciółka) czasem graniczy z cudem. Będę dziś trochę filozoficzna, ale tak naprawdę w lansowanej kulturze „szybko przyszło, szybko poszło”, przez nasze napięte harmonogramy – naprawdę ciężko znaleźć jest tę drugą, miłą osobę.

Skoro już jesteśmy w klimacie przysłów, należy też pamiętać, że „w tym największy jest ambaras, żeby dwoje chciało naraz”! Nie da się ukryć, że parę tworzy dwoje osób. Trzeba zatem zawsze pamiętać, że nie oczekujmy wszystkiego, co najlepsze od innych, warto też zagłębić się w siebie samego. Kiedy szukałam inspiracji do tego posta, znalazłam ciekawy artykuł w serwisie Sympatii, który zadał jedno kluczowe pytanie: „Czy chciałbyś wziąć ze sobą ślub?”. Może warto następnym razem, kiedy nasz związek czy relacja się nie uda, zadać sobie właśnie to pytanie, bo przecież wielkie zmiany zaczynają się w nas!

Ja jestem ogromną zwolenniczką wychodzenia do ludzi. Do ludzi, z którymi coś mnie łączy – czy to zamiłowanie do jedzenia (mam nadzieję, że Kanelbulle były pyszne;)), sportu czy muzyki. Zawsze to dobry początek na miłą znajomość. Co wyjdzie później – to już zależy od Was! Z pewnością domyślacie się, dlaczego ten post się tu ukazuje właśnie teraz. Otóż 17 października płynie tytułowy rejs „Nie Dla Par”. Jest to super inicjatywa naszych partnerów Sympatia.pl i Strefasingla.pl! Uważam, że inicjatywa „Nie dla Par” jest świetną formą poznania nowych ludzi – w końcu możemy się bawić w niezobowiązujący i nieparzysty sposób!

Co Was czeka na rejsie? To, że świetna zabawa, to oczywiste, oprócz tego nasi partnerzy przygotowali Speed Dating (tego tłumaczyć chyba nie muszę), Poker Towarzyski (osoby muszą się dobierać według ustalonych zasad (kareta, strit, full, trójka itd.)) oraz wiele innych aktywności przygotowanych przez partnerów.

Wciąż uważasz, że ciężko Ci jest się sparować? Zajrzyjcie na Sympatia.pl i Strefasingla.pl – mają dużo ciekawych opcji do zaproponowania.

P.S. Czekam na Wasze wrażenia! Zapraszam na nasz Fanpage – Off The Sea – poznajmy się:)

miriam_preis-design_shopping-1656


Zostaw odpowiedź

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.